Testy fitness náramkov

TESTY fitness náramkov – Ako vybrat najlepšie fitness náramok

TOP prémium produkt v kategórii fitness náramky 2022/2023
TOP prémium produkt v kategórii fitness náramky 2022/2023

Testy fitness náramkov 2023 – prečítajte si prehľadné rady a preskúmajte rebríček tých najlepšie hodnotených (najlepších) fitness náramkov na SK trhu vr. testovaných produktov (podľa nemeckého Testberichte.de) v zahraničí.

Presvedčte sa kto je víťaz testov fitness náramkov a prejdite si hodnotenie, aké dostali najlepšie fitness náramky. Všetky testy a recenzie fitness náramkov sú aktuálné 2023.

 

Toto by ste mali zohľadniť pri výbere:

 

AKO vybrať najlepšie fitness náramok

 

Fitness náramky sa nenápadne snaží vytlačiť do pozadia klasické náramkové hodinky, hoci kvôli potrebe ich častejšieho nabíjania sa práve táto zámena príliš neodporúča. Okrem toho, že ukazujú presný čas, dokážu bez pripojenia k mobilu zmerať tep alebo počet nachodených kilometrov, môžete si na nich nastaviť budenie, niektoré typy vie aj fotiť. Po spárovaní s mobilným telefónom cez Bluetooth potom môžete využiť všetky ich funkcie naplno.

Pri výbere vhodného fitnes náramku si zistite, čo všetko vie ten, ktorý sa vám páči, a rozhodnite sa, či pre monitorovanie vašich aktivít postačí klasický krokomer alebo budete vyberať zo širokej ponuky športtesterov.

 

Aký je rozdiel medzi fitness náramkom a sporttesterom?

Tie jednoduchšie a cenovo dostupnejšie fitness náramky – chytré náramky alebo tiež krokomery – počítajú iba vaše kroky. Fungujú samostatne bez prepojenia s mobilným telefónom. Využijete ich hlavne pre motiváciu k pohybu, pre denné počítanie vašich krokov a dĺžky prejdenej či zabehnutej trasy. Nedostatkom je, že nebývajú najpresnejšie a snímanej hodnoty sa môžu u rôznych typov ľahko odlišovať. Tie najobyčajnejšie krokomery môžete zaobstarať už za 10 EUR.

Športové funkcie zvládnu športtestery, ktoré vám priebežne meria tepovú frekvenciu, spánkovú aktivitu, spálené kalórie a pod., Ak dlho sedíte, upozorní vás na nutnosť pohybu alebo zaznamenajú spotrebu kyslíka. Cenová relácia týchto výrobkov začína niekde na 30 EUR, ale sú aj špičkové zariadenia s cenou cez 400 EUR.

Klasické športtestery majú rovnaké funkcie ako krokomery, tak ako fitness náramky môžu fungovať bez prepojenia s mobilom, ale navyše sú vybavené potrebné výškomerom a GPS, a sú schopné zmapovať ušlú trasu bez potreby mobilu. Sú určené predovšetkým pre začínajúcich alebo príležitostné športovca. Po bezdrôtovom spárovaní náramku s hrudným pásom bude meranie a záznam vašich aktivít alebo reakcia vášho tela na pohyb presnejšie.

Tie najlepšie športtestery využijú pokročilí športovci, ktorí tak môžu získať podrobnejšie informácie o aktivite, pomôžu pri optimalizácii tréningového plánu a odhalí vaše prípadné rezervy. Vo svojom vybavení majú navyše akcelerometer, teplomer alebo kompas a vie snímať tiež hladinu stresu, dĺžku a kvalitu spánku, zvládnu prichádzajúce volania aj SMS, predpovede počasia, vďaka špeciálnym funkciám dokážu sledovať pozíciu jednotlivca alebo celej skupiny v reálnom čase a sú schopné dokonca aj automaticky rozpoznať nehodu a odoslať núdzovú správu.

 

Na čo sa zamerať pri výbere?

Pri robení fitness náramku si preto si najskôr zistite, čo všetko vie a či práve ten náramok, ktorý vám padol do oka, má všetky pre vás potrebné funkcie a spĺňa všetky vaše požiadavky. Vzhľad alebo farba je v tomto prípade určite až na poslednom mieste.

Jedným z hlavných aspektov, na ktorý by ste sa mali zamerať, je výdrž nabitia batérie. Sú výnimky, u ktorých pol roka nemusíte dobíjať batériu, ale väčšina z ponúkaných má iba jednodňové až päťdňový výdrž a ich časté nabíjanie sa pre vás po čase môže stať nočnou morou. Zvyčajne platí, že čím viac funkcií fitness náramok má, tým väčšiu má spotrebu energie a o to častejšie ho budete nabíjať. Priemerná doba nabíjania náramku je 1,5 až 2 hodiny.

Pri výbere displeja by vám mala vyhovovať hlavne veľkosť písma a zoradenie funkcií podľa vašich potrieb.

Dôležitá je tiež odolnosť náramku voči vode, napr. Pri sprchovaní alebo umývaní. Aj pri certifikácii IP67, ktorú majú len niektoré z nich, môže byť náramok pod vodou najdlhšie po dobu 30 minút v maximálnej hĺbke 1 m, ale pre potápanie alebo plávanie nie je vhodný.

Nezabudnite ani na hmotnosť náramku, ktorú dokážete rešpektovať a ktorá vám nebude na obtiaž. Remienok by mal byť z príjemného materiálu, nemal by prekážať na zápästie a mal by sa po opotrebení dať ľahko vymeniť.

  

Najpredávanejšie lacné fitness náramky 2022/2023[/caption]
Najpredávanejšie lacné fitness náramky 2022/2023

Pre ľahší výber použite testy fitness náramkov 2022/2023:

Hodnotenie a testy fitness náramkov sú pravidelne aktualizované a dopĺňané.

Hľadáte, ktorý produkt – fitness náramok je víťazom testu? Začnite tým, že si prejdete hodnotenia najlepších fitness náramkov podľa nemeckého Testberichte.de

 

Testy fitness náramkov 2023 – víťaz testu najlepší fitness náramok

 

 1.  Honor Band 6 – Android + iOS, 23g, viac…  hodnotenie 1,9
 2.  Fitbit Luxe – Android + iOS, 26g, viac…  hodnotenie 2,0
 3.  Huawei Band 6 – Android + iOS, 18g, viac…  hodnotenie 2,0
 4.  Xiaomi Mi Band 6 – Android + iOS, 12,8g, viac…  hodnotenie 2,3
 5.  Fitbit Charge 4 – Android + iOS, 26g, viac…  hodnotenie 2,7
 6.  Xiaomi Mi Band 4 – Android + iOS, 22,1g, viac…  hodnotenie 3,0

Zdroj: Testberichte.de | Poradie zahŕňa produkty výborne dostupné aj na slovenskom trhu. Niektoré z produktov patrí medzi novinky a niektoré môžu byť primárne určené pre nemecký trh.

 

Zobrazte si viac informácií o produktoch z testu fitness náramkov

V SK sú aktuálne najpredávanejšie (najlepšie) tieto fitness náramky

Najpredávanejšie lacné fitness náramky (budget)
TOP Názov Obrázok Hmotnosť Bluetooth Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1 Niceboy X-fit Plus Niceboy X-fit Plus 25 ano 15 1,9 Viac
2 Honor Band 5 Honor Band 5 ano 24 1,6 Viac
3 Huawei Band 4e Huawei Band 4e 80 ano 15 0 Viac
Najpredávanejšie štandardné fitness náramky
TOP Názov Obrázok Hmotnosť Bluetooth Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1 Xiaomi Mi Band 6 Xiaomi Mi Band 6 12.8 ano 38 1,6 Viac
2 Xiaomi Redmi Smart Band Pro Xiaomi Redmi Smart Band Pro 15 ano 39 1,4 Viac
3 Honor Band 6 Honor Band 6 18 ano 34 1,4 Viac
Najpredávanejšie TOP fitness náramky premium
TOP Názov Obrázok Hmotnosť Bluetooth Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1 Xiaomi Smart Band 7 Pro Xiaomi Smart Band 7 Pro 300 ano 71 2,3 Viac
2 Huawei FIT large Huawei FIT large 21 ano 77 3,3 Viac
3 Honor Band 7 Honor Band 7 55 0 Viac

Zobrazte si ďalšie najpredávanejší fitness náramky

 

REKAPITULÁCIA:

VÍŤAZ TESTU fitness náramkov + NAJPREDÁVANĚJŠÍ fitness náramok ( kat. stred)

Zhrnutie: tu vidíte kto je víťaz testu fitness náramkov (výborne dostupných aj na slovenskom trhu) podľa nemeckého testu v roku 2023 + aktuálne nejprodávaněší kúsok v strednej cenovej relácii sledujúci najlepší fitness náramky v SR. Touto voľbou rozhodne nesiahnete vedľa a môžete si byť istí, že vám produkty budú spoľahlivo slúžiť, anižbyste zbytočne preplácali.

 

VÍŤAZ TESTU NAJPREDÁVANEJŠÍ V SK
Honor Band 6 Xiaomi Mi Band 4
Testy fitness náramkov – víťaz testu 2022/2023
Najpredávanejší a najlepšie hodnotené fitness náramky 2021/2022
1. MIESTO 1. MIESTO

  

Testy-spotrebicov.sk – testy fitness náramkov 2022/2023


 
 

 

4.8/5 - (13 hlasov)