Testy vibrátorov

TESTY vibrátorov – Ako vybrat najlepšie vibrátor

TOP prémium produkt v kategórii vibrátory 2023/2024
TOP prémium produkt v kategórii vibrátory 2023/2024

Testy vibrátorov 2024 – prečítajte si prehľadné rady a preskúmajte rebríček tých najlepšie hodnotených (najlepších) vibrátorov na SK trhu vr. testovaných produktov (podľa nemeckého Testberichte.de) v zahraničí.

Presvedčte sa kto je víťaz testov vibrátorov a prejdite si hodnotenie, aké dostali najlepšie vibrátory. Všetky testy a recenzie vibrátorov sú aktuálné 2024.

 

Toto by ste mali zohľadniť pri výbere:

 

AKO vybrať najlepšie vibrátor

 

Nie každá žena sa môže pochváliť partnerom, ktorý ju počas súlože vždy úplne uspokojí. Preto sa často stáva, že vytúžený orgazmus dosiahne len samoupokojovaním. Ale aj v dnešnej dobe sa nájdu ženy alebo dievčatá, ktoré sa za masturbáciu hanbia a radšej majú sex bez vyvrcholenia. Podľa sexuológov je však takáto masturbácia pre telo veľmi prospešná, pretože nielenže zmierňuje nahromadený stres, ale dokonca aj bolesti hlavy, navyše zlepšuje aj náladu. Ak neradi používate pri masturbácii ruky, môžete použiť napríklad vibrátor, s ktorého výberom vám radi pomôžeme.

 

Ako si vybrať vibrátor?

V súčasnosti je na trhu nepreberné množstvo týchto sexuálnych pomôcok. Nie každý však vie, ako si vybrať ten správny, preto sa spoločne pozrime na to, podľa akých kritérií ho kúpiť.

Veľkosť – pre ženy alebo dievčatá, ktoré ešte neprišli o panenstvo, sú vhodné menšie vibrátory s dĺžkou 15 cm a priemerom menším ako 3 cm, pre skúsenejšie je štandardná veľkosť 17-18 cm s priemerom okolo 3,5 cm. Pre naozaj náročných sú k dispozícii aj väčšie s priemerom až 6 cm a dĺžkou až 40 cm.

Materiál – na tomto type výrobku neodporúčame šetriť, pretože lacné vibrátory vyrobené napríklad z plastu by vám mohli spôsobiť zdravotné problémy. Najlepším materiálom je lekársky silikón, ktorý je zdravotne nezávadný, príjemný na dotyk a pachovo neutrálny. Môžete si vybrať napríklad aj vibrátor z latexu alebo s označením Pure Skin, ktorý je hladký, mäkký, ale náročný na údržbu. Veľmi obľúbené je aj sklo.

Tvar – Ak ešte nemáte žiadne skúsenosti s vibrátorom, najlepšie je zaobstarať si najprv klasický, prirodzený tvar. Ženám alebo dievčatám trpiacim mykózou sa neodporúča kupovať túto sexuálnu pomôcku, ktorá má blokový tvar, naopak, tie skúsenejšie s voľnejšou vagínou by si mali vybrať vibrátor s určitými výstupkami.

Farba – Takmer každá žena si vyberá oblečenie, topánky alebo akýkoľvek módny doplnok podľa jeho farby, tak prečo si nevyberať tohto nového pomocníka aj podľa toho, ako vyzerá? Niekoho vzrušuje modrá farba, niekto si zamiluje takýto svietiaci vibrátor. Predstavivosti sa tu medze nekladú.

Typy vibrátorov:

Okrem týchto základných parametrov je dôležité vybrať vibrátor aj podľa toho, ako ho budete používať.

Vaginálne – tieto vibrátory majú zvyčajne tvar penisu a môžu sa používať tak vložením do vagíny, ako aj priložením na klitoris. Patria medzi ne aj také, ktoré sa používajú na stimuláciu povestného bodu G. Bývajú na konci zahnuté.

Klitorálne – Väčšina žien dosiahne orgazmus práve dráždením klitorisu. V súčasnosti sú také malé, že ich môžete mať schované v kabelke alebo dokonca umiestnené priamo v nohavičkách. Výborné sú aj vibrátory s výstupkom.

Anál – Tieto vibrátory sú určené pre ženy, ktoré milujú análny sex, majú špecifický tvar, ich zdroj vibrácií sa nachádza v zúženej oblasti. Análne vibrátory si kupujú aj muži, napríklad na príjemnú masáž prostaty.

Páry – Väčšina týchto pomocníkov má tvar U a je určená pre páry, kde si vibrácie užije žena aj muž. Dva vibračné motorčeky totiž po vložení do vagíny stimulujú klitoris, bod G a penis súčasne.

Samozrejme, existuje mnoho ďalších podobných sexuálnych pomôcok, ako sú diddle, pulzátory, vajíčka, masážne vibrátory atď. Je teda na vás, aby ste sa rozhodli, čo vám prináša väčšie potešenie.

Ako sa správne starať o vibrátor?

Samozrejme, je dôležité udržiavať vibrátor vždy v čistote, pretože ho budete používať vo svojich intímnych partiách a mohli by vzniknúť zbytočné zdravotné komplikácie. Pred a po použití používajte iba vhodný dezinfekčný prostriedok a potom ho opláchnite teplou vodou a osušte.

Na čo si ešte dať pozor?

Niektoré vibrátory bývajú hlučnejšie a to nie je vždy príjemné. Najlepšie je vyskúšať úroveň hlučnosti v obchode.

Mali by ste sa tiež zamerať na to, kde budete svojho nového pomocníka používať, pretože napríklad v sprche pod tečúcou vodou vám bude vyhovovať vodotesný, ale vo vani budete potrebovať vodotesný.

  

Najpredávanejšie lacné vibrátory 2023/2024[/caption]
Najpredávanejšie lacné vibrátory 2023/2024

Pre ľahší výber použite testy vibrátorov 2023/2024:

Hodnotenie a testy vibrátorov sú pravidelne aktualizované a dopĺňané.

Hľadáte, ktorý produkt – vibrátor je víťazom testu? Začnite tým, že si prejdete hodnotenia najlepších vibrátorov podľa nemeckého Testberichte.de

 

Testy vibrátorov 2024 – víťaz testu najlepší vibrátor

 

 1.  Durex Pure Fantasy – 3cm, 15,5 cm, viac…  hodnotenie 1,4
 2.  Womanizer Pro – 6cm, 12cm  hodnotenie 1,6
 3.  Satisfyer Pro 2 Next Generation – 4,6 cm, 16,5 cm, viac…  hodnotenie 1,8
 4.  Rocks-Off – Naughty-Boy – 1,7 cm, 11,5 cm  hodnotenie 3,0
 5.  Lelo Tiani ll – 1,5cm, 8cm, viac…  hodnotenie 3,9

Zdroj: Testberichte.de | Poradie zahŕňa produkty výborne dostupné aj na slovenskom trhu. Niektoré z produktov patrí medzi novinky a niektoré môžu byť primárne určené pre nemecký trh.

 

Zobrazte si viac informácií o produktoch z testu vibrátorov

V SK sú aktuálne najpredávanejšie (najlepšie) tieto vibrátory

Najpredávanejšie lacné vibrátory (budget)
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Pretty Love SNAPPY Pretty Love SNAPPY 8 1,4
2. Durex Intense Pure Fantasy Durex Intense Pure Fantasy 16 1,5
3. Durex Intense Delight Bullet mini Durex Intense Delight Bullet mini 8 1,4
Najpredávanejšie štandardné vibrátory
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Satisfyer Pro G-Spot Rabbit Satisfyer Pro G-Spot Rabbit 29 1,4
2. SATISFYER Double Joy SATISFYER Double Joy 26 1,9
3. Lelo Sona Lelo Sona 34 1,3
Najpredávanejšie TOP vibrátory (premium)
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Lovense - Lush 3 Lovense - Lush 3 107 1,1
2. Lelo Sona 2 Cruise Lelo Sona 2 Cruise 80 1,1
3. Womanizer Premium 2 Womanizer Premium 2 122 1,0

Zobrazte si ďalšie najpredávanejší vibrátory

 

REKAPITULÁCIA:

VÍŤAZ TESTU vibrátorov + NAJPREDÁVANĚJŠÍ vibrátor ( kat. stred)

Zhrnutie: tu vidíte kto je víťaz testu vibrátorov (výborne dostupných aj na slovenskom trhu) podľa nemeckého testu v roku 2024 + aktuálne nejprodávaněší kúsok v strednej cenovej relácii sledujúci najlepší vibrátory v SR. Touto voľbou rozhodne nesiahnete vedľa a môžete si byť istí, že vám produkty budú spoľahlivo slúžiť, anižbyste zbytočne preplácali.

 

VÍŤAZ TESTU NAJPREDÁVANEJŠÍ V SK
Durex Pure Fantasy Satisfyer Pro G-Spot Rabbit
Testy vibrátorov – víťaz testu 2023/2024
Najpredávanejší a najlepšie hodnotené vibrátory 2023/2024
1. MIESTO 1. MIESTO

  

Testy-spotrebicov.sk – testy vibrátorov 2023/2024


 
   

...

 

5/5 - (1 hlasov)