Testy krémov proti vráskam

Testy krémov proti vráskam – Ako si vybrať najlepší krém proti vráskam

Testy krémov proti vráskam - víťaz testu - najlepší 2021
Testy krémov proti vráskam – víťaz testu

Testy krémov proti vráskam 2021 – Bohužiaľ, nikto nemladne a čím je človek starší, tým viac sa to prejavuje na jeho pleti. Ženy sa zvyčajne snažia zakryť svoje nedostatky kvalitným make-upom alebo rôznymi odličovacími prípravkami, ale to nie je ideálne riešenie. Ak ste už vo veku, keď sa vám začínajú tvoriť prvé vrásky, a chcete tento proces spomaliť bez náročnejších zásahov, tu je niekoľko dobrých tipov, ako si vybrať správny krém proti vráskam.

Ako si vybrať krém proti vráskam?

V súčasnosti je na trhu veľa rôznych výrobkov na omladenie pleti, ale skôr, ako si nejaký kúpite, mali by ste vedieť, ktorý z nich bude pre vás ten pravý. Kľúčom je:

– Typ pleti – Väčšina ľudí má normálnu pleť, pre ktorú sú vhodné takmer všetky typy krémov. Sú však ženy, ktoré majú suchú pokožku, ktorá je často červená a popraskaná. Vyberajte si preto krémy, ktoré sú vysoko hydratačné a vyživujúce. Na druhej strane, v prípade mastnej pleti používajte produkty s gélovou konzistenciou. Ak máte zmiešanú pleť, musíte používať dva krémy – jeden na suchú časť tváre a druhý na lesklú časť. Ak presne neviete, aký typ pleti máte, obráťte sa na kozmetičku alebo dermatológa, ktorý vám poradí.

– Vek – Krém proti vráskam si určite vyberte podľa toho, koľko máte rokov. Napríklad v dvadsiatich rokoch je zbytočné používať takéto krémy. Prvýkrát sa odporúča okolo tridsiateho roku života, keď sa objavia prvé vrásky. Koenzým Q 10, ktorý by mal krém obsahovať, pomôže obnoviť pružnosť pokožky. Väčšina (nielen) žien začína tento problém riešiť až okolo štyridsiateho roku života, keď potrebujú podporiť unavené bunky a opäť vypnúť pokožku. Ak máte 50+, vyberte si krém proti vráskam s kolagénom a všetky hydratačné krémy nad 60 rokov sú skvelé.

Okrem týchto dvoch základných kritérií je dôležité vybrať si krém proti vráskam aj podľa toho, kedy ho budete používať. Počas dňa je vaša pokožka vystavená slnečnému žiareniu alebo mrazu, ako aj stresu, napríklad sa niekedy viac potíte, preto by ste mali používať iba denný krém. Na druhej strane si pred spaním naneste na tvár vrstvu nočného krému. Ten býva mastnejší a neobsahuje žiadne zložky proti UV žiareniu, takže vám počas dňa príliš nepomôže. Nočné krémy slúžia predovšetkým na regeneráciu buniek.

Zloženie krémov proti vráskam

Pri výbere krému je veľmi dôležité prečítať si jeho zloženie. Niekedy môže obsahovať zložky, ktoré spôsobujú alergickú reakciu. Hlavnou zložkou je kyselina hyalurónová, ktorá vyhladzuje a spevňuje pokožku a má protizápalové a antioxidačné vlastnosti. Používa sa napríklad aj kofeín. Spomaľujú sa tak príznaky starnutia. Semienka ibišteka sťahujú póry a zvyšujú pružnosť pokožky. Krémy s obsahom perleťových mikročastíc rozjasňujú pleť a nádherne odrážajú svetlo. Ak nemáte citlivú pleť, vyskúšajte krém s kyselinou AHA, ktorá dokáže odstrániť odumreté kožné bunky a vyhladiť drobné vrásky.

Na vrásky okolo očí používajte krémy, ktoré obsahujú výťažky zo svetlíka lékárského a hydratačné látky, ako je kolagén.

Na hlboké vrásky sa odporúčajú výživné a omladzujúce krémy, ale najdôležitejšie je čistiť pleť denne, najmä pred spaním.

Koľko stoja krémy proti vráskam?

Bude vás zaujímať, koľko za tieto produkty zaplatíte. Každý krém proti vráskam má trochu iné zloženie, takže aj ceny sú rôzne. Napríklad za denný krém proti vráskam Garnier Bio (50 ml) zaplatíte približne 8 EUR. Cena nočného krému Eucerin Hyaluron Filler (50 ml) je približne 28EUR. Samozrejme, k dispozícii sú aj luxusné krémy, ktoré majú naozaj prvotriedne zložky, ale musíte siahnuť hlbšie do vrecka. Ceny týchto výrobkov sa pohybujú od 40EUR do približne 200 EUR.

Najpredávanejší a najlepšie hodnotené krémy proti vráskam 2021
Najpredávanejší a najlepšie hodnotené krémy proti vráskam

Ak ste si už vybrali vhodný krém proti vráskam, nezabudnite na prevenciu. Dôležitý je spánok a relaxácia a predovšetkým zdravá strava. Jedzte viac ovocia a zeleniny. Tie zabezpečia dostatočný prísun antioxidantov. Nezabúdajte na dostatočnú hydratáciu tela a v neposlednom rade na pravidelné čistenie pokožky.

Pre ľahší výber použite testy krémov proti vráskam 2021:

Testy a recenzie krémov proti vráskam sú pravidelne aktualizované a aktualizované.

Hľadáte, ktoré krémy proti vráskam sú víťazom testu. Prečítajte si recenzie najlepších krémov proti vráskam podľa nemeckého Testberichte.de

Testy krémov proti vráskam 2021 – víťaz testu najlepších krémov proti vráskam

Zdroj: Testberichte.de

Zobraziť viac informácií o krémoch proti vráskam z testu

Niektoré výrobky sú nové a niektoré sú určené pre nemecký trh.

V našej krajine sú v súčasnosti najpredávanejšie (najlepšie) tieto krémy proti vráskam

Najpredávanejšie lacné prípravky na vrásky (budget)
TOP Názov Obrázok Objem Typ Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1 Vichy Capital Soleil UV-Age Denný krém SPF50+ 40 ml Vichy Capital Soleil UV-Age Denný krém SPF50+ 40 ml 15 1,1 Viac
2 Coupeliac upokojujúci denný krém SPF15 50 ml Coupeliac upokojujúci denný krém SPF15 50 ml denný 9 1,2 Viac
3 Alcina Hyaluron 2.0 pleťový krém s omladzujúcim účinkom 50 ml Alcina Hyaluron 2.0 pleťový krém s omladzujúcim účinkom 50 ml 15 1,2 Viac
Najpredávanejšie štandardné prípravky na vrásky
TOP Názov Obrázok Objem Typ Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1 Vichy Liftactiv Supreme PNM 50 ml Vichy Liftactiv Supreme PNM 50 ml denný 25 1,4 Viac
2 Vichy Liftactiv Supreme PS 50 ml Vichy Liftactiv Supreme PS 50 ml denný 25 1,5 Viac
3 Avène DermAbsolu remodelačný denný krém 40 ml Avène DermAbsolu remodelačný denný krém 40 ml 28 1,4 Viac
Najpredávanejšie TOP prípravky na vrásky premium
TOP Názov Obrázok Objem Typ Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1 Vichy Liftactiv B3 Anti Dark Spots protivráskový krém SPF 50 50 ml Vichy Liftactiv B3 Anti Dark Spots protivráskový krém SPF 50 50 ml 41 1 Viac
2 Medik8 Advanced Night Restore Intenzívne regeneračný nočný krém 50 ml Medik8 Advanced Night Restore Intenzívne regeneračný nočný krém 50 ml 68 1,5 Viac
3 Medik8 C-Tetra Cream Denný krém s vitamínom C 50 ml Medik8 C-Tetra Cream Denný krém s vitamínom C 50 ml 48 1,1 Viac

Zobraziť ďalšie najpredávanejšie krémy proti vráskam

Testy krémov proti vráskam 2020/2021

4.9/5 - (16 hlasov)