Testy rýchlovarných kanvíc

Testy rýchlovarných kanvíc – Ako vybrať rýchlovarnú kanvicu ?

Testy rýchlovarných kanvíc - víťaz testu 2018

Testy rýchlovarných kanvíc – víťaz testu

Testy rýchlovarných kanvíc 2017/2018 – Rýchlovarná kanvica je v SR hojne užívaným a obľúbeným spotrebičom, ktorý je vyhotovený z jedného prostého dôvodu. A to, aby nám uvaril čo najrýchlejšie a tiež aj najlacnejšie vodu, ktorú potrebujeme na prípravu lahodnej kávy alebo čaju. Ak sa chystáte kúpiť si rýchlovarnú kanvicu musíte si vybrať z niekoľkých základných parametrov a to: – príkon rýchlovarné kanvice, uloženie vykurovacej špirály v rýchlovarnej kanvici, veľkosť (objem) rýchlovarnej kanvice a ďalšie nezanedbateľné parametre (bezpečnostné prvky, dĺžka kábla, vodoznak).

Príkon rýchlovarnej kanvice – je jedným z najdôležitejších parametrov. Čím vyšší príkon rýchlovarná kanvica má, tým skôr je v nej voda uvarená. Trh ponúka kanvica s príkonom od cca 600W do 3200W. Pre bežnú prípravu možno odporučiť min.2000W.

Uloženie vykurovacej špirály rýchlovarnej kanvice – na výber máte medzi neskrytým uložením (ohrev vody je rýchlejší, ale často dochádza k usadeniu vodného kameňa) a alebo skrytým uložením (ohrev prebieha pomalšie, ale nedôjde k usadeniu vodného kameňa na špirále). Skrytý spôsob uloženia špirály je modernejší.

Objem (veľkosť) kanvice – tu je dôležité rozhodnúť sa pre aký počet osôb bude rýchlovarná kanvica slúžiť. Klasická rodina by mala mať kanvicu o min.objemu 1,7L. Pre dve osoby je dostačujúca kanvica s objemom 1L.

Ďalšie parametre:

– Bezpečnostné prvky – štandardným základom je mechanizmus pre vypnutie kanvice pri dosiahnutí varu (100 ° C). Avšak niektoré rýchlovarné kanvice obsahujú aj akustické zariadenie, ktoré nám signálom oznámi, že voda je už hotová podľa nášho požiadavke. Nezabúdajme tiež na poistku pri nedostatku vody v kanvici.

Testy rýchlovarných kanvíc - Najobľúbenejšie krýchlovarné kanvice 2018

Najobľúbenejšie krýchlovarné kanvice

– Dĺžka el.kabelu – tu je jednoduché pravidlo. V dosahu kábla rýchlovarné kanvice musí byť el.zásuvka. Je tiež možnosť zaobstarať si rýchlovarnú kanvicu s navíjaním el.kabelu.

– Vodoznak – jedná sa o ukazovateľ výšky hladiny vody v rýchlovarnej kanvici.

Štandardom dnešných rýchlovarných kanvíc je aj možnosť nastavenia požadovanej teploty na kanvicu – túto príjemnú možnosť u rýchlovarných kanvíc veľmi odporúčame.

Vyberte si tú pravú rýchlovarnú kanvicu, pretože vám ušetrí veľa času a možno ešte viac peňazí.

Pre ľahší výber použite testy rýchlovarných kanvíc:

Testy rýchlovarných kanvíc – víťaz testu najlepšie rýchlovarná kanvica

Hľadáte, ktorá rýchlovarná kanvica je víťazom testu. Prečítajte si hodnotenia najlepších rýchlovarných kanvíc podľa nemeckého Testberichte.de a rakúskeho Preisvergleich.at

Najlepšie rýchlovarné kanvice podľa nemeckého Testberichte.de

Zdroj: Testberichte.de

Najobľúbenejšie bezdrôtová kanvica s integrovaným čajovníkom

  1. Klarstein Assam Express – integrovaný čajovník, 1,5L, 1500W, 2,5kg viac o TOP produkte …

Najlepšie rýchlovarné kanvice podľa rakúskeho Preisvergleich.at

Testy rýchlovarných kanvíc - Najlepší rýchlovarné kanvice 2018

Testy rýchlovarných kanvíc

Zdroj: Preisvergleich.at

Zobrazte si ďalšie informácie o rýchlovarných kanviciach z testu

Niektoré z produktov patrí medzi novinky a niektoré sú určené pre nemecký trh.

U nás sú aktuálne najobľúbenejšie (najlepšie hodnoceni) tieto rýchlovarné kanvice:

Zobrazte si kompletnú ponuku najpredávanejších rýchlovarných kanvíc

Testy rýchlovarných kanvíc 2018, Testy rýchlovarných kanvíc 2017