Testy lekárničiek

TESTY lekárničiek – Ako vybrat najlepšie lekárničku

TOP prémium produkt v kategórii lekárničky 2022/2023
TOP prémium produkt v kategórii lekárničky 2022/2023

Testy lekárničiek 2023 – prečítajte si prehľadné rady a preskúmajte rebríček tých najlepšie hodnotených (najlepších) lekárničiek na SK trhu vr. testovaných produktov (podľa nemeckého Testberichte.de) v zahraničí.

Presvedčte sa kto je víťaz testov lekárničiek a prejdite si hodnotenie, aké dostali najlepšie lekárničky. Všetky testy a recenzie lekárničiek sú aktuálné 2023.

 

Toto by ste mali zohľadniť pri výbere:

 

AKO vybrať najlepšie lekárničku

 

Bolesti hlavy, drobné poranenia alebo tráviace ťažkosti sa môžu vyskytnúť doma, ale aj na dovolenke alebo pri horskej turistike. Ale nech ste kdekoľvek, najhoršie je, ak vás zastihne nepripravených. Nenechajte sa nepríjemne prekvapiť a zaobstarajte si ideálnu lekárničku, ktorá vám pomôže pri rôznych akútnych problémoch. A my vám pomôžeme s výberom.

 

Ako si vybrať lekárničku

Rozhodli ste sa, že nič nenecháte na náhodu a je čas vybrať si lekárničku? Potom by ste si mali položiť zásadnú otázku – kedy a kde budete lekárničku používať. Pre domácu lekárničku, ktorá bude vždy na mieste, pre lekárničku na dovolenku alebo pre špecifickú lekárničku pre firmu, detský tábor alebo lekárničku do auta sa uprednostňujú iné kritériá výberu.

Pri domácej lekárničke vám nebude až tak záležať na jej vzhľade; ako obal často postačí univerzálna uzatvárateľná škatuľa, ale dôležité bude prispôsobiť obsah všetkým členom domácnosti. Môžete pridať aj lieky pre svojich štvornohých spoločníkov. Pri cestovných lekárničkách zohráva rozhodujúcu úlohu obal, jeho trvanlivosť a hmotnosť. Nebudete chcieť cestovať s objemným kufrom. Ak teda máte jasno v balení vašej lekárničky, môžeme prejsť k jej naplneniu.

 

Čo by mala obsahovať lekárnička

Ak chcete mať istotu, že nezabudnete na žiadne cenné zásoby, môžete si zaobstarať kompletne vybavenú lekárničku so základným a špecifickým obsahom, ktorý vám zároveň napovie, pre akú veľkú skupinu používateľov je určená. Obsahom profesionálnej lekárničky sa však môžeme len inšpirovať a môžeme si zostaviť vlastnú, prispôsobenú našim potrebám alebo zdravotným problémom. Pozrite sa s nami na základné vybavenie, ktoré by nemalo chýbať v lekárničke.

Náplasti, obväzy a obväzy sú absolútnym základom. Väčšina zranení na výletoch alebo doma sú škrabance a rezné rany, občas sa vyskytne narazený palec alebo pomliaždený členok. Vždy si vyberte rôzne typy a najčastejšie používané veľkosti alebo výhodné univerzálne balenia so základnými typmi.

Nemali by sme zabúdať na nožnice, pinzetu alebo nožničky na nechty, ktoré nám môžu pomôcť vyriešiť mnohé situácie. A nielen lekárske.

Ďalšou časťou by mali byť dezinfekčné prostriedky, masti a gély. Či už na boľavé kĺby, na upokojenie natiahnutých svalov alebo na zmiernenie uštipnutia hmyzom.

Na rozdiel od autolekárničiek sú neoddeliteľnou súčasťou aj lieky a liečivá. Medzi základné lieky určite patria lieky proti hnačke a na zmiernenie tráviacich problémov, klasické lieky proti bolesti a horúčke alebo univerzálne antihistaminiká na zvládnutie príznakov alergie.

Nemal by chýbať spoľahlivý teplomer, trojcípa šatka a špendlík alebo vatové tyčinky.

Zvážte ďalší obsah vo vzťahu k zamýšľanému použitiu lekárničky a vášmu zdravotnému stavu. Určite však nie je zlé pribaliť si balzam na pery, dámske hygienické potreby alebo malé balenie mydla či telového krému. Pretože známe pravidlo „kto je pripravený, nie je prekvapený“ tu platí dvojnásobne.

 

Na čo si dať pozor?

Pri bežných lekárničkách musíte pravidelne kontrolovať dátum spotreby liekov a, samozrejme, dopĺňať použité zásoby. Pri výbere lekárničky sa zamerajte na jej kvalitu. V krízovej situácii určite nebudete spokojní s tupými nožnicami alebo náplasťou, ktorá sa nelepí. Stavte preto na zákazníkmi overené značky s dobrými recenziami, ako sú LifeSystem alebo Tatonka. Z ich ponuky si môžete zakúpiť cestovné lekárničky za 12 EUR až 30 EUR v závislosti od obsahu.

  

Najpredávanejšie lacné lekárničky 2022/2023[/caption]
Najpredávanejšie lacné lekárničky 2022/2023

Pre ľahší výber použite testy lekárničiek 2022/2023:

Hodnotenie a testy lekárničiek sú pravidelne aktualizované a dopĺňané.

Hľadáte, ktorý produkt – lekárnička je víťazom testu? Začnite tým, že si prejdete hodnotenia najlepších lekárničiek podľa nemeckého Testberichte.de

 

Testy lekárničiek 2023 – víťaz testu najlepší lekárnička

 

 1.  Deuter First Aid Kit viac …  hodnotenie 1,0
 2.  Tatonka First Aid Compact – 140g,viac …  hodnotenie 1,2
 3.  Vaude first aid kit – 350g  hodnotenie 1,8
 4.  Tanoka First Aid Basic Waterproof  hodnotenie 1,9
 5.  Tatonka First Aid BasicA  hodnotenie 2,0

Zdroj: Testberichte.de | Poradie zahŕňa produkty výborne dostupné aj na slovenskom trhu. Niektoré z produktov patrí medzi novinky a niektoré môžu byť primárne určené pre nemecký trh.

 

Zobrazte si viac informácií o produktoch z testu lekárničiek

V SK sú aktuálne najpredávanejšie (najlepšie) tieto lekárničky

Najpredávanejšie lacné lekárničky (budget)
TOP Názov Obrázok Druh Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1 Lifesystems Outdoor First Aid Kit Lifesystems Outdoor First Aid Kit 14 0 Viac
2 Steriwund lekárnička turistická na opasok Steriwund lekárnička turistická na opasok 7 1 Viac
3 Deuter First Aid Kit Active Papaya Deuter First Aid Kit Active Papaya 11 0 Viac
Najpredávanejšie štandardné lekárničky
TOP Názov Obrázok Druh Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1 Lifesystems Adventurer First Aid Kit Lifesystems Adventurer First Aid Kit 25 2,1 Viac
2 Steriwund náhradná náplň do nástennej lekárničky pre 15 osôb Steriwund náhradná náplň do nástennej lekárničky pre 15 osôb 23 0 Viac
3 Štěpař Lekárnička v plastovom kufríku pre 5 osôb Štěpař Lekárnička v plastovom kufríku pre 5 osôb 20 0 Viac
Najpredávanejšie TOP lekárničky premium
TOP Názov Obrázok Druh Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1 Lifesystems Mountain Leader Pro Lekárnička Lifesystems Mountain Leader Pro Lekárnička cestovné/turistické 93 0 Viac
2 Štěpář Nástenná lekárnička pre 20 osôb kovová Štěpář Nástenná lekárnička pre 20 osôb kovová 69 0 Viac
3 Lifesystems Mountain Leader Lekárnička Lifesystems Mountain Leader Lekárnička cestovné/turistické 77 0 Viac

Zobrazte si ďalšie najpredávanejší lekárničky

 

REKAPITULÁCIA:

VÍŤAZ TESTU lekárničiek + NAJPREDÁVANĚJŠÍ lekárnička ( kat. stred)

Zhrnutie: tu vidíte kto je víťaz testu lekárničiek (výborne dostupných aj na slovenskom trhu) podľa nemeckého testu v roku 2023 + aktuálne nejprodávaněší kúsok v strednej cenovej relácii sledujúci najlepší lekárničky v SR. Touto voľbou rozhodne nesiahnete vedľa a môžete si byť istí, že vám produkty budú spoľahlivo slúžiť, anižbyste zbytočne preplácali.

 

VÍŤAZ TESTU NAJPREDÁVANEJŠÍ V SK
Deuter First Aid Kit Lifesystems Mountain First Aid Kit Lekárnička
Testy lekárničiek – víťaz testu 2022/2023
Najpredávanejší a najlepšie hodnotené lekárničky 2021/2022
1. MIESTO 1. MIESTO

  

Testy-spotrebicov.sk – testy lekárničiek 2022/2023


 
   

...

 

5/5 - (3 hlasov)