Testy trampolín

TESTY trampolín – Ako vybrat najlepšie trampolínu

TOP prémium produkt v kategórii trampolíny 2023/2024
TOP prémium produkt v kategórii trampolíny 2023/2024

Testy trampolín 2024 – prečítajte si prehľadné rady a preskúmajte rebríček tých najlepšie hodnotených (najlepších) trampolín na SK trhu vr. testovaných produktov (podľa nemeckého Testberichte.de) v zahraničí.

Presvedčte sa kto je víťaz testov trampolín a prejdite si hodnotenie, aké dostali najlepšie trampolíny. Všetky testy a recenzie trampolín sú aktuálné 2024.

 

Toto by ste mali zohľadniť pri výbere:

 

AKO vybrať najlepšie trampolínu

 

Užite si hodiny aktívnej zábavy, ktorú si zamilujete. Zaobstarajte pre svoje ratolesti trampolínu na dvore alebo sa pustite do domáceho cvičenia na trampolíne, ktoré vám pomôže udržať kilá. Zistite s nami, ako si vybrať správnu trampolínu, aby ste namiesto svojho vysnívaného skákania neskákali na prstoch predajcu.

 

Akú veľkosť trampolíny si vybrať?

Ak máte dostatočne veľkú záhradu, otázka maximálnej veľkosti nebude hrať žiadnu úlohu. Ak si však vyberáte trampolínu na menší pozemok alebo do bytu, musíte najprv zvážiť, koľko miesta môžete obetovať pre trampolínu. Trampolína s priemerom 1 meter je pre byt na cvičenie úplne postačujúca, ale vaše deti by ocenili o niečo väčšiu konštrukciu. Trampolíny s priemerom aspoň 2,5 metra sú ideálne na detské šantenie.

Bezpečnosť na prvom mieste:

Po stanovení ideálnej veľkosti trampolíny sa môžete pustiť do samotného výberu. A tu sa dostávame k veľmi dôležitému bodu. Trampolína by mala byť predovšetkým kvalitná a mala by mať účinné bezpečnostné prvky. Pri vonkajších trampolínach pre deti by mala byť samozrejmosťou ochranná sieť, ako aj precízne vyhotovený kryt pružín – práve kvôli týmto prvkom dochádza k väčšine nehôd pri skákaní.

Samozrejme, mali by ste venovať pozornosť aj celkovej kvalite dizajnu a použitým materiálom. Samotná konštrukcia trampolíny by mala byť vždy vyrobená z kvalitnej ocele ošetrenej pozinkovaním alebo práškovým lakovaním pre dlhšiu životnosť. Skákacia plocha by mala byť vyrobená z veľmi pevného materiálu, ktorý odolá slnečným lúčom a prípadným mrazom, a nesmieme zabudnúť ani na spomínaný kryt pružín, ktorý by mal presne zakrývať pružiny tak, aby sa k nim malá detská noha jednoducho nedostala.

Pozornosť by ste mali venovať aj bezpečnostným certifikátom a deklarovaným normám a určite sa neuspokojte s frázou „spĺňa normy EÚ“. Ak si chcete užiť skákanie s deťmi, skontrolujte si maximálnu nosnosť.

 

Aké typy trampolín nájdete na trhu?

Hoci si možno myslíte, že trampolína je jednoducho trampolína, na trhu nájdete tri bežné typy, ktoré sa v skutočnosti líšia v niekoľkých dôležitých detailoch.

– Trampolíny na záhradu – tie sú rozhodne najobľúbenejšie. Poskytnú hodiny aktívnej zábavy pre malých aj veľkých skokanov. Ideálne sú trampolíny s priemerom 3 metre, ale v ponuke predajcov nájdete aj veľké trampolíny s priemerom viac ako 4 metre. Práve pri vonkajších trampolínach by sme mali venovať mimoriadnu pozornosť ich kvalite, pretože počas sezóny skákania môžu čeliť nepriaznivým a veľmi rôznorodým poveternostným podmienkam. Samozrejme, ich životnosť môžeme predĺžiť tým, že ich pred zimnými mesiacmi demontujeme.

– Trampolíny do bytu – sú skvelou voľbou pre tých, ktorí nemajú záhradu. Aj na týchto menších trampolínach si dieťa užije veľa zábavy, ale väčšina vnútorných trampolín nemá ochrannú sieť a pri skákaní je potrebné na dieťa viac dohliadať. Pri výbere trampolíny musíme venovať pozornosť bezpečnostným prvkom a maximálnej nosnosti trampolíny, aby sa na nej malý skokan mohol hrať čo najdlhšie.

– Trampolíny na skákanie – sú určené na populárne aeróbne cvičenie, vďaka ktorému pôjdu kilá dole zábavne a rýchlo. Od klasických trampolín do bytu sa líšia pevnejšou konštrukciou a, samozrejme, nosnosťou, navyše sú vybavené držadlom, ktoré pomáha vašej stabilite pri cvičení. Zábradlie, rovnako ako trampolína, by malo byť dostatočne pevné, odnímateľné a ideálne aj výškovo nastaviteľné.

  

Najpredávanejšie lacné trampolíny 2023/2024[/caption]
Najpredávanejšie lacné trampolíny 2023/2024

Pre ľahší výber použite testy trampolín 2023/2024:

Hodnotenie a testy trampolín sú pravidelne aktualizované a dopĺňané.

Hľadáte, ktorý produkt – trampolína je víťazom testu? Začnite tým, že si prejdete hodnotenia najlepších trampolín podľa nemeckého Testberichte.de

 

Testy trampolín 2024 – víťaz testu najlepší trampolína

 

 1.  HAMMER Fitness Cross Jump – bez siete, 130cm  hodnotenie 1,4
 2.  Ultrasport Uni-Jump 460 – so sieťou, 460cm  hodnotenie 1,7
 3.  SportPlus SP-T-366 – so sieťou, 366cm  hodnotenie 1,9
 4.  BERG Champion 330 – so sieťou, 330cm  hodnotenie 3,5
 5.  Power Maxx Fitness – bez siete, 100cm  hodnotenie 3,6

Zdroj: Testberichte.de | Poradie zahŕňa produkty výborne dostupné aj na slovenskom trhu. Niektoré z produktov patrí medzi novinky a niektoré môžu byť primárne určené pre nemecký trh.

 

Zobrazte si viac informácií o produktoch z testu trampolín

V SK sú aktuálne najpredávanejšie (najlepšie) tieto trampolíny

Najpredávanejšie lacné trampolíny (budget)
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Aga Fitness s madlom 130 cm Aga Fitness s madlom 130 cm 43 1,7
2. Aga SPORT TOP 150 cm + ochranná sieť Aga SPORT TOP 150 cm + ochranná sieť 74 1,4
3. Aga 150 cm Aga 150 cm 53 1,3
Najpredávanejšie štandardné trampolíny
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Aga SPORT PRO 305 cm + ochranná sieť Aga SPORT PRO 305 cm + ochranná sieť 149 1,3
2. Proteco Premium 244 cm Proteco Premium 244 cm 146 1,1
3. Aga 250 cm + ochranná sieť + schodíky Aga 250 cm + ochranná sieť + schodíky 137 1,0
Najpredávanejšie TOP trampolíny (premium)
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Malatec 366 cm + ochranná sieť + schodíky Malatec 366 cm + ochranná sieť + schodíky 215 1,0
2. Aga 366 cm + ochranná sieť + schodíky Aga 366 cm + ochranná sieť + schodíky 225 1,0
3. Fun Fit 490cm Fun Fit 490cm 269 1,0

Zobrazte si ďalšie najpredávanejší trampolíny

 

REKAPITULÁCIA:

VÍŤAZ TESTU trampolín + NAJPREDÁVANĚJŠÍ trampolína ( kat. stred)

Zhrnutie: tu vidíte kto je víťaz testu trampolín (výborne dostupných aj na slovenskom trhu) podľa nemeckého testu v roku 2024 + aktuálne nejprodávaněší kúsok v strednej cenovej relácii sledujúci najlepší trampolíny v SR. Touto voľbou rozhodne nesiahnete vedľa a môžete si byť istí, že vám produkty budú spoľahlivo slúžiť, anižbyste zbytočne preplácali.

 

VÍŤAZ TESTU NAJPREDÁVANEJŠÍ V SK
HAMMER Fitness Cross Jump Marimex PREMIUM 244 cm + vnútorná ochranná sieť + schodíky
Testy trampolín – víťaz testu 2023/2024
Najpredávanejší a najlepšie hodnotené trampolíny 2023/2024
1. MIESTO 1. MIESTO

  

Testy-spotrebicov.sk – testy trampolín 2023/2024


 
   

...

 

5/5 - (2 hlasov)