Testy posilňovacích lavíc

TESTY posilňovacích lavíc – Ako vybrat najlepšie posilňovaciu lavicu

TOP prémium produkt v kategórii posilňovacie lavice 2023/2024
TOP prémium produkt v kategórii posilňovacie lavice 2023/2024

Testy posilňovacích lavíc 2024 – prečítajte si prehľadné rady a preskúmajte rebríček tých najlepšie hodnotených (najlepších) posilňovacích lavíc na SK trhu vr. testovaných produktov (podľa nemeckého Testberichte.de) v zahraničí.

Presvedčte sa kto je víťaz testov posilňovacích lavíc a prejdite si hodnotenie, aké dostali najlepšie posilňovacie lavice. Všetky testy a recenzie posilňovacích lavíc sú aktuálné 2024.

 

Toto by ste mali zohľadniť pri výbere:

 

AKO vybrať najlepšie posilňovaciu lavicu

 

Trápi vás vaša postava a chceli by ste zhodiť nejaké to kilo a zároveň posilniť svaly? Určite nie ste sami a nie každý má čas a finančné prostriedky na to, aby pravidelne navštevoval posilňovne alebo fitnescentrá. Mnohým ľuďom môže vadiť aj to, že ich počas cvičenia niekto sleduje. Preto vám tu predstavíme posilňovacie lavice, ktoré si môžete zaobstarať domov, aby ste mohli cvičiť sami a v pokoji.

 

Typy posilňovacích lavičiek:

    Lavica – je ideálna pre tých, ktorí chcú mať masívny a silný hrudník. Pravdepodobne ste už počuli niekoho, kto chodí do posilňovne, hovoriť o tom, koľko zdvihne na lavičke, a tento typ je určený práve na to. Ak si zaobstaráte lavičku, môžete cvičiť strečing, kliky a mnoho ďalšieho.
    Nastaviteľná lavička – Najlepšia lavička pre tých, ktorí radi menia cviky, je flexibilná a moderné lavičky majú sklon operadla v horizontálnej aj vertikálnej polohe, môžete cvičiť v sede aj v ľahu.
    Šikmá lavička – Táto lavička je presne navrhnutá na sedacie svaly buď s vlastnou váhou, alebo so závažím. Pri tomto cvičení posilňujete priečne aj šikmé brušné svaly.
    Rovná lavica – Ak nemáte dostatok miesta, tento typ je určený práve pre vás a ponúka všestranné využitie. Môžete si posilniť hrudník, ramená, bicepsy, tricepsy a nohy.
    Scottova lavička – je ideálna na rozvoj bicepsov. Existujú dva typy. Prvým z nich je lavička s oporou, na ktorej cvičíte buď s jednoručnými, alebo obojručnými činkami. Druhou je lavička so zabudovanými závažiami.
    Hyperextenzná lavička – nazýva sa aj rímska lavička a slúži na posilnenie svalového korzetu, ktorý podopiera chrbticu. Cvičenia na chrbát sú veľmi dôležité, pretože ochabnuté svaly spôsobujú nepríjemnú bolesť. Väčšina týchto modelov je skladacia.
    Multifunkčná lavica – ako už názov napovedá, ide o kombináciu 3 alebo viacerých rôznych strojov pre rôzne oblasti, na ktorých spevníte a precvičíte celé telo. Výhodou je, že nezaberá veľa miesta a veľmi ľahko sa skladá.

 

Cena posilňovacích lavičiek:

Určite vás zaujíma, koľko stojí zaobstaranie posilňovacej lavice. Každý typ sa pohybuje v inom cenovom rozpätí, ale najlacnejšie sa dajú kúpiť už od 80 EUR. Samozrejme, tie, ktoré majú viac funkcií, sú drahšie. Ich cena sa pohybuje okolo 300 EUR.

A ak cvičíte dlhšie a požadujete profesionálnu lavicu, ktorá má napríklad moderné čalúnenie alebo možnosť pripojenia adaptérov na závažia, zaplatíte približne 600 EUR.

Bez ohľadu na to, aké náročné sú vaše požiadavky, nákup posilňovacej lavice na doma vás určite vyjde lacnejšie, ako by ste minuli v posilňovni.

 

Čo si vybrať a na čo si dať pozor:

Aby vám posilňovacia lavica vydržala čo najdlhšie a aby ste sa vyhli zbytočným zraneniam, prinášame vám niekoľko tipov a trikov, ako si vybrať tú správnu a na čo by ste sa mali zamerať predovšetkým.

    Rozmery – Pred kúpou zariadenia je veľmi dôležité skontrolovať jeho parametre a zistiť, či sa zmestí do vašej domácnosti. V zloženom aj rozloženom stave.
    Stabilita a sila – Vždy si vyberte lavičku podľa svojej výšky, hmotnosti a tiež sily. Samozrejme, hlavne kvôli bezpečnosti skontrolujte aj pevnosť nielen lavičky, ale aj tyče, opierky a tiež súpravy činiek. Nezabudnite, že čím dlhšie cvičíte, tým viac je prístroj zaťažený. Preto je lepšie vybrať si pevnejší.
    Pohodlie – je dôležité, aby sa vám dobre a pohodlne cvičilo, preto si vyberte lavicu, ktorá je vybavená dostatočne širokým nastaviteľným operadlom. Uistite sa tiež, že má stabilnú a zároveň pohodlnú polohu na sedenie.

Odporúčania na zvýšenie bezpečnosti:

Nezabudnite skontrolovať veľkosť regálov a ich výškovú nastaviteľnosť, lavica musí byť vybavená hákmi proti prevráteniu a zarážkami proti stlačeniu. Samozrejme, nepreceňujte svoje sily a na začiatku nezdvíhajte zbytočne ťažké váhy a dodržiavajte pokyny výrobcov.

  

Najpredávanejšie lacné posilňovacie lavice 2023/2024[/caption]
Najpredávanejšie lacné posilňovacie lavice 2023/2024

Pre ľahší výber použite testy posilňovacích lavíc 2023/2024:

Hodnotenie a testy posilňovacích lavíc sú pravidelne aktualizované a dopĺňané.

Hľadáte, ktorý produkt – posilňovacia lavica je víťazom testu? Začnite tým, že si prejdete hodnotenia najlepších posilňovacích lavíc podľa nemeckého Testberichte.de

 

Testy posilňovacích lavíc 2024 – víťaz testu najlepší posilňovacia lavica

 

 1.  Hammer Bermuda XT – hmotnosť 27kg, viac…  hodnotenie 1,9
 2.  Gorilla Sports Univerzálna – hmotnosť 40kg  hodnotenie 2,0
 3.  Klarfit FIT-HB3BC – hmotnosť 24kg, viac…  hodnotenie 2,1
 4.  Hammer Bermuda XT PRO – hmotnosť 41kg  hodnotenie 2,2
 5.  Physionics HNTLB01 – hmotnosť 20,5kg  hodnotenie 2,3

Zdroj: Testberichte.de | Poradie zahŕňa produkty výborne dostupné aj na slovenskom trhu. Niektoré z produktov patrí medzi novinky a niektoré môžu byť primárne určené pre nemecký trh.

 

Zobrazte si viac informácií o produktoch z testu posilňovacích lavíc

V SK sú aktuálne najpredávanejšie (najlepšie) tieto posilňovacie lavice

Najpredávanejšie lacné posilňovacie lavice (budget)
TOP Názov Obrázok Nosnosť Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1 Marbo MS-L110 Marbo MS-L110 250 90 0 Viac
2 DUVLAN Basic Bench DUVLAN Basic Bench 99 2,1 Viac
3 Duvlan Lift Bench Duvlan Lift Bench 100 109 0 Viac
Najpredávanejšie štandardné posilňovacie lavice
TOP Názov Obrázok Nosnosť Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1 Marbo MS-L102 Marbo MS-L102 300 150 2,1 Viac
2 Duvlan VX-10 Duvlan VX-10 136 129 1,3 Viac
3 Marbo MS-L107 Marbo MS-L107 300 131 2 Viac
Najpredávanejšie TOP posilňovacie lavice premium
TOP Názov Obrázok Nosnosť Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1 Klarfit Ease Delux Klarfit Ease Delux 136 316 1,5 Viac
2 inSPORTline Hero B100 inSPORTline Hero B100 272 310 0 Viac
3 inSPORTline Hero B130 inSPORTline Hero B130 272 340 0 Viac

Zobrazte si ďalšie najpredávanejší posilňovacie lavice

 

REKAPITULÁCIA:

VÍŤAZ TESTU posilňovacích lavíc + NAJPREDÁVANĚJŠÍ posilňovacia lavica ( kat. stred)

Zhrnutie: tu vidíte kto je víťaz testu posilňovacích lavíc (výborne dostupných aj na slovenskom trhu) podľa nemeckého testu v roku 2024 + aktuálne nejprodávaněší kúsok v strednej cenovej relácii sledujúci najlepší posilňovacie lavice v SR. Touto voľbou rozhodne nesiahnete vedľa a môžete si byť istí, že vám produkty budú spoľahlivo slúžiť, anižbyste zbytočne preplácali.

 

VÍŤAZ TESTU NAJPREDÁVANEJŠÍ V SK
Hammer Bermuda XT inSPORTline Verge
Testy posilňovacích lavíc – víťaz testu 2023/2024
Najpredávanejší a najlepšie hodnotené posilňovacie lavice 2023/2024
1. MIESTO 1. MIESTO

  

Testy-spotrebicov.sk – testy posilňovacích lavíc 2023/2024


 
   

...

 

5/5 - (3 hlasov)