Testy krémov na ruky

TESTY krémov na ruky – Ako vybrat najlepšie krém na ruky

TOP prémium produkt v kategórii krémy na ruky 2023/2024
TOP prémium produkt v kategórii krémy na ruky 2023/2024

Testy krémov na ruky 2024 – prečítajte si prehľadné rady a preskúmajte rebríček tých najlepšie hodnotených (najlepších) krémov na ruky na SK trhu vr. testovaných produktov (podľa nemeckého Testberichte.de) v zahraničí.

Presvedčte sa kto je víťaz testov krémov na ruky a prejdite si hodnotenie, aké dostali najlepšie krémy na ruky. Všetky testy a recenzie krémov na ruky sú aktuálné 2024.

 

Toto by ste mali zohľadniť pri výbere:

 

AKO vybrať najlepšie krém na ruky

 

Každý by mal aspoň trochu dbať o svoj vzhľad. Človeka nerobí len oblečenie, ale aj to, ako sa staráme o svoje vlasy, pokožku a najmä ruky. Sú vizitkou každého. Či už niekomu prajeme všetko najlepšie k narodeninám, alebo gestikulujeme v rozhovore, všetci sa pozerajú na naše ruky. Preto by sme sa o ne nemali zabúdať starať a vždy by sme mali mať pri sebe vhodný krém na ruky. Nie je však ľahké vybrať si tú najlepšiu. Preto sme pre vás pripravili niekoľko tipov, ako si kúpiť tú najvhodnejšiu a na čo si dať pozor.

 

Typy a druhy krémov na ruky

Na trhu je naozaj veľa rôznych krémov na ruky. Medzi najvyhľadávanejšie patria krémy ako napr:

    Hydratačný krém – ak máte pocit, že sa vaša pokožka zmenšuje, je napätá alebo vás svrbí a je červená, môže byť na vine nedostatočná hydratácia a dobrý hydratačný krém vám pomôže zregenerovať pokožku. Mal by obsahovať vitamíny E a F, ktoré zabraňujú predčasnému starnutiu pokožky, a rôzne prírodné výťažky, ako napríklad zelený čaj, ktoré podporujú rýchlejšie hojenie rán a škrabancov a tiež zlepšujú krvný obeh.
    Ochranný krém – Tento krém ocenia najmä ľudia, ktorí pracujú s rôznymi chemikáliami alebo sa dlhodobo zdržiavajú vonku. Pri týchto výrobkoch sú dôležité zložky. Kvalitné ochranné krémy by mali obsahovať oleje a prírodné výťažky, ktoré pomáhajú rýchlejšej regenerácii pokožky, ako aj kyselinu hyalurónovú, ktorá nielenže dodáva pokožke hodvábnu farbu, ale tiež obnovuje pôvodné pH.
    Výživný krém – Po tomto kréme siahnite, ak sa vám na rukách začínajú tvoriť šupinky, pokožka je červená a páli. Vďaka obsahu vitamínov a minerálov dostane vaša pokožka správnu výživu, zatiaľ čo glycerín a olej majú zjemňujúci účinok. Vaše ruky potom budú vyzerať zdravo a mlado.
    Omladzujúci krém – Vynikajúci krém proti starnutiu. Mal by obsahovať prírodné a rastlinné výťažky, napríklad výťažok z pomarančových lístkov, ktoré rozjasnia vašu pleť a odstránia pigmentové škvrny. Na druhej strane jadierka jabĺk spomaľujú proces starnutia. Tento krém je najlepšie používať pred spaním.
    Regeneračný krém – Ak sa vaša pokožka napriek pravidelnej starostlivosti rýchlo vysuší, vyskúšajte niektorý z regeneračných krémov, ktoré dokážu liečiť aj rôzne škrabance alebo zápaly. Vďaka obsahu lanolínu a prírodného oleja eliminuje účinky chemických látok. Glycerín pokožku dostatočne hydratuje. Dobrý regeneračný krém by mal byť aj vodoodolný.
    Bieliaci krém – tieto krémy pomáhajú najmä redukovať pigmentové škvrny a pehy, ktoré sa môžu objaviť na pokožke napríklad po dlhodobom vystavení sa slnku alebo ide o proces starnutia. Vďaka bieliacim zložkám obsiahnutým v kréme bude vaša pleť nádherne jemná a výrazne rozjasnená.

Krémy si môžete vybrať aj podľa vône, napríklad niektorí ľudia majú radi mandľový krém, iní dávajú prednosť krémom bez vône. Ceny krémov sa líšia. Napríklad asi najznámejšia Indulona stojí okolo 50 Kč, za luxusnejšie krémy zaplatíte aj viac ako 2 000 Kč (napríklad Valmont Hand Nutritive Treatment cream).

Mnoho ľudí trpí aj atopickým exémom. Na trhu sú dostupné špeciálne krémy, napríklad Eucerin AtopiControl. Balenie s objemom 75 ml vás vyjde na približne 300 Kč.

Na čo si ešte dať pozor pri výbere správneho krému?

Pri výbere krému sa zamerajte aj na to, či sa dobre rozotiera, či sa dobre vstrebáva a či sú vaše ruky po jeho použití jemné a hladké. Každý dobrý krém by nemal zanechávať mastný film. Mnoho ľudí si myslí, že mastnejšie krémy sú jednoducho lepšie na hydratáciu. Najdôležitejšie je však pravidelné mazanie a najmä hydratácia celého tela, čo znamená dostatočný príjem tekutín počas dňa.

Dávajte si tiež pozor na alergény, ktoré sa môžu nachádzať v kréme. Môžu to byť napríklad rôzne alkoholy, ale existujú aj jedinci, ktorí sú alergickí na aloe vera, ktoré býva súčasťou niektorých krémov. Samozrejme, pred kúpou výrobku je vždy dobré prečítať si jeho zloženie, pôvod, dátum spotreby a ďalšie informácie o výrobku. Krém sa odporúča kúpiť aj v lekárni, drogérii alebo u overených predajcov.

  

Najpredávanejšie lacné krémy na ruky 2023/2024[/caption]
Najpredávanejšie lacné krémy na ruky 2023/2024

Pre ľahší výber použite testy krémov na ruky 2023/2024:

Hodnotenie a testy krémov na ruky sú pravidelne aktualizované a dopĺňané.

Hľadáte, ktorý produkt – krém na ruky je víťazom testu? Začnite tým, že si prejdete hodnotenia najlepších krémov na ruky podľa nemeckého Testberichte.de

 

Testy krémov na ruky 2024 – víťaz testu najlepší krém na ruky

 

 1.  Weleda Rakytníkový krém – 50ml, viac…  hodnotenie 1,7
 2.  Linola hand – 75ml, viac…  hodnotenie 1,8
 3.  Kamill – 100ml  hodnotenie 2,0
 4.  Nivea Intensive Care – 100ml, viac…  hodnotenie 2,1
 5.  Neutrogena krém – 75ml, viac…  hodnotenie 2,1

Zdroj: Testberichte.de | Poradie zahŕňa produkty výborne dostupné aj na slovenskom trhu. Niektoré z produktov patrí medzi novinky a niektoré môžu byť primárne určené pre nemecký trh.

 

Zobrazte si viac informácií o produktoch z testu krémov na ruky

V SK sú aktuálne najpredávanejšie (najlepšie) tieto krémy na ruky

Najpredávanejšie lacné krémy na ruky (budget)
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Indulona měsíčková krém na ruky 85 ml Indulona měsíčková krém na ruky 85 ml 1 1,2
2. Indulona Original krém na ruky 85 ml Indulona Original krém na ruky 85 ml 1 1,2
3. Indulona Profi Unilerzal bez konzervačních látek pro intenzivní péči krém na ruky 100 ml Indulona Profi Unilerzal bez konzervačních látek pro intenzivní péči krém na ruky 100 ml 1 1,1
Najpredávanejšie štandardné krémy na ruky
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Mixa Hand Cream Repairing Surgras regenerační promašťující krém na ruky 100 ml Mixa Hand Cream Repairing Surgras regenerační promašťující krém na ruky 100 ml 2 1,3
2. Dermacol Hand Cream Chamomile krém na ruky 150 ml Dermacol Hand Cream Chamomile krém na ruky 150 ml 3 1,0
3. Garnier Hand Repair Intensive Restoring Hand Cream obnovující krém na ruky 75 ml Garnier Hand Repair Intensive Restoring Hand Cream obnovující krém na ruky 75 ml 2 1,0
Najpredávanejšie TOP krémy na ruky (premium)
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Eucerin AtopiControl krém na ruce 75 ml Eucerin AtopiControl krém na ruce 75 ml 8 1,7
2. La Roche Posay Cicaplast krém na ruky 100 ml La Roche Posay Cicaplast krém na ruky 100 ml 11 1,0
3. L´Occitane 20% Shea Butter krém na ruky 150 ml L´Occitane 20% Shea Butter krém na ruky 150 ml 10 1,0

Zobrazte si ďalšie najpredávanejší krémy na ruky

 

REKAPITULÁCIA:

VÍŤAZ TESTU krémov na ruky + NAJPREDÁVANĚJŠÍ krém na ruky ( kat. stred)

Zhrnutie: tu vidíte kto je víťaz testu krémov na ruky (výborne dostupných aj na slovenskom trhu) podľa nemeckého testu v roku 2024 + aktuálne nejprodávaněší kúsok v strednej cenovej relácii sledujúci najlepší krémy na ruky v SR. Touto voľbou rozhodne nesiahnete vedľa a môžete si byť istí, že vám produkty budú spoľahlivo slúžiť, anižbyste zbytočne preplácali.

 

VÍŤAZ TESTU NAJPREDÁVANEJŠÍ V SK
 Weleda Rakytníkový krém Medimento Hand balm balzám na ruce 60 ml
Testy krémov na ruky – víťaz testu 2023/2024
Najpredávanejší a najlepšie hodnotené krémy na ruky 2023/2024
1. MIESTO 1. MIESTO

  

Testy-spotrebicov.sk – testy krémov na ruky 2023/2024


 
   

...

 

5/5 - (3 hlasov)