Testy venušiných guličiek

TESTY venušiných guličiek – Ako vybrat najlepšie venušine guličky

TOP prémium produkt v kategórii venušine guličky 2023/2024
TOP prémium produkt v kategórii venušine guličky 2023/2024

Testy venušiných guličiek 2024 – prečítajte si prehľadné rady a preskúmajte rebríček tých najlepšie hodnotených (najlepších) venušiných guličiek na SK trhu vr. testovaných produktov (podľa nemeckého Testberichte.de) v zahraničí.

Presvedčte sa kto je víťaz testov venušiných guličiek a prejdite si hodnotenie, aké dostali najlepšie venušine guličky. Všetky testy a recenzie venušiných guličiek sú aktuálné 2024.

 

Toto by ste mali zohľadniť pri výbere:

 

AKO vybrať najlepšie venušine guličky

 

Trápia vás bolesti chrbta, menštruačné bolesti alebo nepríjemné pocity pri močení či dokonca inkontinencia? Príčinou môže byť ochabnutie panvového dna. Čo tak vyskúšať Venušine guličky? Mnohé ženy si myslia, že ide len o akúsi erotickú pomôcku. Naopak, Venušine guličky sú ideálne na posilnenie panvového dna. Tu si môžete prečítať niekoľko základných a dôležitých informácií o tom, na čo sa používajú, ako si vybrať tie správne a na čo si dať pozor.

 

Čo sú Venušine guličky a ako fungujú?

Venušine guličky sú známe ako erotická hračka, vďaka ktorej môžete pravidelným cvičením dosiahnuť silnejší orgazmus, ale predovšetkým sú výbornou zdravotnou pomôckou, ktorá slúži ako prevencia úniku moču, tiež pomáhajú spevniť svalstvo po pôrode alebo v prechode. Ak je panvové dno slabé, môže ženám spôsobovať veľa nepríjemných pocitov, a to aj počas milovania. Samozrejme, svaly môžete posilniť špeciálnymi Kegelovými cvikmi, ale nie každá žena vie presne, ako zapojiť správne svaly a pracovať s nimi, a Venušine guličky vám to uľahčia.

Väčšina z nich sa skladá z dvoch guličiek, ktoré sú spojené šnúrkou a každá z nich v sebe ukrýva malú guličku ako závažie. Pri každom vašom pohybe potom závažie naráža na steny loptičky a spôsobuje otrasy, ktoré prechádzajú do vaginálnych svalov. Svaly sú stimulované k podvedomému zatínaniu a lepšie vám pomáhajú cítiť svaly panvového dna.

Ďalším typom sú Venušine guličky bez vnútorného závažia. Na ich výrobu sa používa sklo alebo kov, takže sú aj ťažšie. Bývajú hladké a bez pútka a nie je veľmi ľahké ich udržať. Preto sa odporúčajú skúsenejším používateľom.

Nech si vyberiete ktorúkoľvek možnosť, pri pravidelnom používaní uvidíte výsledky v priebehu niekoľkých týždňov.

 

Čo si vybrať?

Veľkosť – Jedným z najdôležitejších parametrov je vhodná veľkosť. Malé guličky sú určené pre ženy, ktoré ešte nerodili. Ak máte slabé panvové dno, odporúča sa zaobstarať si loptičky väčších rozmerov, aby ste zabránili ich vypadávaniu pri bežných činnostiach.

Tvar – Ako už bolo spomenuté, existujú varianty s jednou alebo dvoma guličkami, pričom len jedna gulička je jednoduchšia na zavádzanie a manipuláciu, a preto sa odporúča pre úplné začiatočníčky. Ak ste už skúsenejší, môžete si zakúpiť dve loptičky. Niekedy sa na trhu stretnete s podlhovastými tvarmi, vyrábajú sa aj v tvare činky, kde je spojovacia šnúrka nahradená hrubšou spojovacou časťou, čo uľahčuje zavádzanie guličiek.

Hmotnosť – Rovnako ako pri výbere veľkosti sa odporúča zaobstarať si spočiatku ľahšie Venušine guličky, približne 40 g, keď cvičíte dlhší čas, môžete siahnuť po ťažších. Tie sú zvyčajne až do 100 g.

Materiál a cena – Z hygienického hľadiska je najlepšie vyberať len tie, ktoré sú vyrobené z osvedčených materiálov. Ideálny je silikón, pretože je zdravotne úplne neškodný. Z tohto materiálu by mala byť aj spojovacia šnúra. Najbežnejšie a zároveň najlacnejšie sú z PVC. Tie sa dajú kúpiť už od 3 EUR, ale sú veľmi náročné na údržbu. Pre tých najskúsenejších sú určené guličky zo skla alebo kovu a ich ceny sa pohybujú okolo 20 EUR.

Ako často guľôčky používať?

Ak práve začínate, určite nebudete guličky držať dlho, najlepšie je začať na 10 minút a potom postupne predlžovať. Majte však na pamäti, že ide o posilňovacie cvičenie a nie je dobré príliš zaťažovať svaly. Spravidla sa odporúča používať tento nástroj trikrát týždenne po dobu niekoľkých hodín alebo každý deň maximálne pol hodiny.

Starostlivosť o Venušine guličky

Aby hubové guličky vydržali čo najdlhšie, musíte sa o ne dobre starať. Najdôležitejšie je nenechávať ich voľne ležať bez obalu, aby sa na ne nedostali nečistoty alebo baktérie a aby ste predišli mechanickému poškodeniu. Po každom použití ich opláchnite mydlovou vodou alebo použite antibakteriálny sprej. Na údržbu sú najlepšie guľôčky s hladkým povrchom.

  

Najpredávanejšie lacné venušine guličky 2023/2024[/caption]
Najpredávanejšie lacné venušine guličky 2023/2024

Pre ľahší výber použite testy venušiných guličiek 2023/2024:

Hodnotenie a testy venušiných guličiek sú pravidelne aktualizované a dopĺňané.

Hľadáte, ktorý produkt – venušine guličky je víťazom testu? Začnite tým, že si prejdete hodnotenia najlepších venušiných guličiek podľa nemeckého Testberichte.de

 

Testy venušiných guličiek 2024 – víťaz testu najlepší venušine guličky

 

 1.  JoyDivision Joyballs secret – priemer 3,7cm, viac…   hodnotenie 1,7
 2.  Lelo – Luna Beads Noir – priemer 2,9cm, viac…   hodnotenie 1,8
 3.  JoyDivision Joyballs – priemer 3,6cm  hodnotenie 1,8

Zdroj: Testberichte.de | Poradie zahŕňa produkty výborne dostupné aj na slovenskom trhu. Niektoré z produktov patrí medzi novinky a niektoré môžu byť primárne určené pre nemecký trh.

 

Zobrazte si viac informácií o produktoch z testu venušiných guličiek

V SK sú aktuálne najpredávanejšie (najlepšie) tieto venušine guličky

Najpredávanejšie lacné venušine guličky (budget)
TOP Názov Obrázok Dĺžka Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1 Vibe Therapy Fascinate Vibe Therapy Fascinate 11 7 1,6 Viac
2 ToyJoy Duo Love Balls ToyJoy Duo Love Balls 16 6 1,4 Viac
3 Alive U-Tone Love Balls Alive U-Tone Love Balls 9 1,6 Viac
Najpredávanejšie štandardné venušine guličky
TOP Názov Obrázok Dĺžka Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1 REALOV Irena Smart Egg REALOV Irena Smart Egg 16 29 3,6 Viac
2 Lelo Luna Noir Lelo Luna Noir 7.5 28 2,3 Viac
3 50 shades of grey - Inner Goddess 50 shades of grey - Inner Goddess 21.6 22 1,3 Viac
Najpredávanejšie TOP venušine guličky premium
TOP Názov Obrázok Dĺžka Cena od [EUR] Hodnotenie Viac o produkte
1 We-Vibe Jive We-Vibe Jive 20 78 1,4 Viac
2 Lovense Lush 2 Lovense Lush 2 18 90 1,1 Viac
3 Lovense Lush Remote Bullet Lovense Lush Remote Bullet 80 0 Viac

Zobrazte si ďalšie najpredávanejší venušine guličky

 

REKAPITULÁCIA:

VÍŤAZ TESTU venušiných guličiek + NAJPREDÁVANĚJŠÍ venušine guličky ( kat. stred)

Zhrnutie: tu vidíte kto je víťaz testu venušiných guličiek (výborne dostupných aj na slovenskom trhu) podľa nemeckého testu v roku 2024 + aktuálne nejprodávaněší kúsok v strednej cenovej relácii sledujúci najlepší venušine guličky v SR. Touto voľbou rozhodne nesiahnete vedľa a môžete si byť istí, že vám produkty budú spoľahlivo slúžiť, anižbyste zbytočne preplácali.

 

VÍŤAZ TESTU NAJPREDÁVANEJŠÍ V SK
JoyDivision Joyballs secret Svakom Nova
Testy venušiných guličiek – víťaz testu 2023/2024
Najpredávanejší a najlepšie hodnotené venušine guličky 2023/2024
1. MIESTO 1. MIESTO

  

Testy-spotrebicov.sk – testy venušiných guličiek 2023/2024


 
   

...

 

5/5 - (1 hlasov)