Testy osobných váh

TESTY osobných váh – Ako vybrat najlepšie osobnú váhu

TOP prémium produkt v kategórii osobné váhy 2023/2024
TOP prémium produkt v kategórii osobné váhy 2023/2024

Testy osobných váh 2024 – prečítajte si prehľadné rady a preskúmajte rebríček tých najlepšie hodnotených (najlepších) osobných váh na SK trhu vr. testovaných produktov (podľa nemeckého Testberichte.de) v zahraničí.

Presvedčte sa kto je víťaz testov osobných váh a prejdite si hodnotenie, aké dostali najlepšie osobné váhy. Všetky testy a recenzie osobných váh sú aktuálné 2024.

 

Toto by ste mali zohľadniť pri výbere:

 

AKO vybrať najlepšie osobnú váhu

 

Možno patríte k tým, ktorí sa rozhodli začať pravidelne cvičiť, či už kvôli nadváhe, alebo len chcete zlepšiť svoju kondíciu. V každom prípade, aby ste zistili, ako rýchlo chudnete, koľko tuku ste už spálili alebo či ste už nabrali nejakú tú svalovú hmotu, určite budete potrebovať nejakú osobnú váhu. V súčasnosti je na trhu množstvo typov a ak neviete, ktorý by mohol byť pre vás ten pravý, môžete si pozrieť niektoré z týchto rád.

 

Aké typy existujú?

Osobné váhy sú dnes k dispozícii v rôznych prevedeniach. Môžete si vybrať podľa farby alebo tvaru, ale mali by ste sa zamerať na to, na čo ho najviac potrebujete.

Mechanická váha – tento typ je na trhu už mnoho rokov. Ide o klasickú osobnú váhu, ktorá je jednou z najlacnejších. Výhodou je, že sa nemusíte starať o výmenu batérií ani o prívod elektriny. Stačí sa postaviť na váhu a ručička vám ukáže vašu hmotnosť. Jeho nevýhodou je len to, že neváži na gram presne.
Digitálna váha – Ďalšou možnosťou je táto osobná váha, ktorá na digitálnom displeji zobrazí vašu aktuálnu hmotnosť s presnosťou na jedno desatinné miesto. Musíte si k nej kúpiť batériu, ale vydrží vám pomerne dlho, pretože váha sa dokáže po nečinnosti okamžite vypnúť.
Diagnostická váha – Pomocou tejto stupnice zistíte celkovú analýzu svojho tela. Pred prvým vážením stačí nastaviť svoju výšku, pohlavie, vek a ďalšie parametre a váha potom zmeria hmotnosť tuku, vody alebo svalov, vypočíta váš BMI a údaje uloží do pamäte.
Inteligentná alebo inteligentná váha – tento model dokáže odosielať všetky údaje týkajúce sa celkovej analýzy do mobilnej aplikácie. Takto môžete sledovať, ako si stojíte, a dokonca si stanoviť vyššie ciele. Jediné, čo musíte urobiť, je pripojiť váhu k mobilnému telefónu. Je na vás, či si vyberiete inteligentnú váhu s rozhraním WiFi, Bluetooth alebo USB.
Detská váha – túto váhu využije každá nová mamička, pretože je veľmi dôležité sledovať, ako rýchlo deti priberajú. Tento model má veľa ďalších funkcií, ako je napríklad HOLD na zaznamenávanie hmotnosti aj pre nepokojné deti. Rovnako ako v prípade inteligentnej váhy je k dispozícii aj možnosť odosielať údaje do smartfónu.
Hovoriaca váha – Pre tých, ktorí chcú niečo navyše, sú na trhu osobné váhy, ktoré dokážu hovoriť niekoľkými jazykmi, zvyčajne váhy na analýzu tela.
Solárna váha – Výhodou tejto váhy je, že neznečisťuje životné prostredie, energiu čerpá zo svetla. Funguje vďaka malým zabudovaným solárnym panelom. Môžete ho používať aj v tmavšom prostredí.

 

Z akých ďalších kritérií si môžete vybrať?

Materiál a dizajn – Samozrejme, funkčnosť osobnej váhy je na prvom mieste, ale sú aj takí, ktorým záleží na vzhľade, aby sa hodila napríklad k ostatným bytovým doplnkom. Z hľadiska materiálu je väčšina z nich vyrobená z plastu. Existujú aj také, ktoré sú vyrobené zo skla alebo s prvkami imitujúcimi drevo. Dodávajú sa tiež v rôznych tvaroch a farbách. Môžete si zaobliť rohy alebo si zaobliť štvorcové rohy s obrázkom alebo jednofarebným obrázkom. Predstavivosti sa tu naozaj medze nekladú.
Nosnosť a presnosť – Každá osobná váha má inú maximálnu nosnosť. Niektoré len do 150 kg, iné až do 250 kg. Ak je v domácnosti viac ako jedna osoba, vyberte si podľa toho, koľko používateľov si dokáže zapamätať. Ak chcete, aby bol váš nový prístroj čo najpresnejší, vyberte si digitálny prístroj, pretože mechanické prístroje môžu mať odchýlku až 2 kg.

 

Aké sú ceny osobných váh?

Ceny mechanických váh sa pohybujú okolo 8 EUR. Digitálne a inteligentné váhy sa dajú kúpiť od približne 12 EUR a vyššie, pričom hovoriace váhy sú rozhodne drahšie modely. Tie sa dajú kúpiť už od 50 eur, zatiaľ čo ceny detských váh môžu dosiahnuť až 1 200 eur.

  

Najpredávanejšie lacné osobné váhy 2023/2024[/caption]
Najpredávanejšie lacné osobné váhy 2023/2024

Pre ľahší výber použite testy osobných váh 2023/2024:

Hodnotenie a testy osobných váh sú pravidelne aktualizované a dopĺňané.

Hľadáte, ktorý produkt – osobná váha je víťazom testu? Začnite tým, že si prejdete hodnotenia najlepších osobných váh podľa nemeckého Testberichte.de

 

Testy osobných váh 2024 – víťaz testu najlepší osobná váha

 

 1.  Beurer BF950 – 180kg, viac…  hodnotenie 1,1
 2.  Beurer BF400 – 200kg, viac…  hodnotenie 1,6
 3.  Omron BF511 – 150kg, viac…  hodnotenie 1,6
 4.  Xiaomi Scale 2 – 150kg, viac…  hodnotenie 1,9
 5.  Beurer BF720 – 180kg, viac…  hodnotenie 1,9

Zdroj: Testberichte.de | Poradie zahŕňa produkty výborne dostupné aj na slovenskom trhu. Niektoré z produktov patrí medzi novinky a niektoré môžu byť primárne určené pre nemecký trh.

 

Zobrazte si viac informácií o produktoch z testu osobných váh

V SK sú aktuálne najpredávanejšie (najlepšie) tieto osobné váhy

Najpredávanejšie lacné osobné váhy (budget)
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Sencor SBS 113SL Sencor SBS 113SL 6 1,3
2. Ruhhy 22525 Ruhhy 22525 8 1,3
3. Malatec 9993 Malatec 9993 8 2,2
Najpredávanejšie štandardné osobné váhy
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 19 1,3
2. TESLA Smart Composition Scale Wi-Fi TESLA Smart Composition Scale Wi-Fi 19 1,6
3. Pretty up PU-07 biela Pretty up PU-07 biela 17 2,5
Najpredávanejšie TOP osobné váhy (premium)
Poradie Názov Obrázok Cena od [EUR] Hodnotenie
1. Garmin Index S2 Black Garmin Index S2 Black 134 1,0
2. Tanita BC-545N Tanita BC-545N 189 1,6
3. Omron BF 511 tyrkysová Omron BF 511 tyrkysová 73 1,1

Zobrazte si ďalšie najpredávanejší osobné váhy

 

REKAPITULÁCIA:

VÍŤAZ TESTU osobných váh + NAJPREDÁVANĚJŠÍ osobná váha ( kat. stred)

Zhrnutie: tu vidíte kto je víťaz testu osobných váh (výborne dostupných aj na slovenskom trhu) podľa nemeckého testu v roku 2024 + aktuálne nejprodávaněší kúsok v strednej cenovej relácii sledujúci najlepší osobné váhy v SR. Touto voľbou rozhodne nesiahnete vedľa a môžete si byť istí, že vám produkty budú spoľahlivo slúžiť, anižbyste zbytočne preplácali.

 

VÍŤAZ TESTU NAJPREDÁVANEJŠÍ V SK
Beurer BF950 TESLA Smart Composition Scale Style Wi-Fi
Testy osobných váh – víťaz testu 2023/2024
Najpredávanejší a najlepšie hodnotené osobné váhy 2023/2024
1. MIESTO 1. MIESTO

  

Testy-spotrebicov.sk – testy osobných váh 2023/2024


 
   

...

 

5/5 - (3 hlasov)