Testy robotických vysávačov

Testy robotických vysávačov 2016/2017 – Ako vybrať robotický vysávač ?

Testy robotických vysávačov - víťaz testu 2016/2017

Testy robotických vysávačov – víťaz testu

Testy robotických vysávačov 2016/2017 – Nebaví vás strácať čas s vysávaním?
Hovoríte si, ako len sa vyslobodiť z okov tejto otravné rutiny?

Máme riešenie.

Riešením sú – robotické vysávače

Prinášame testy vysávačov za roky 2015 – 2017 spoločne s odkazmi, na tie najpredávanejšie.

Tak ako vždy, než si niečo kúpime, je dobré si to v pokoji rozmyslieť a ujasniť si, čo vlastne chceme. Robotické vysávače nie sú žiadnou výnimkou.

Základné parametre sú:

Typ uprataného povrchu
Najdôležitejšie parameter pre výber správneho modelu. Dnes už robo vysávače zvládnu všetky povrchy, ide len o to zvoliť si ten správny, podľa toho, aký z povrchov máte. Najčastejšie sú – drevené podlahy, dlažby, linolea, laminátové podlahy a koberce. Najviac náročným povrchom pre upratovanie pomocou robotických vysávačov sú koberce s veľmi dlhým vlasom.

Funkcie robotického vysávača
Existujú šikovné funkcie, ktoré zaistia jeho bezproblémový chod. Napríklad funkcia proti pádu zo schodov, proti narážanie do prekážok, detekovanie škvŕn a ich následné intenzívne čistenie. Medzi ďalšie dôležité funkcie patrí antistatický mop, ktorý využijú majitelia hladkých povrchov, ako je drevená alebo laminátová podlaha. V prípade používania robotického vysávača na kobercoch budete potrebovať pre dôkladné čistenie rôzne druhy a typy kief. Medzi obľúbenú funkciu patrí dezinfekcia podláh pomocou UV-C lámp, ktoré dokážu odstrániť až 95,5% baktérií a lariev. Samozrejmosťou je tiež možnosť mokrého vysávania a rôzne druhy časových programov.

Filtrácia
U robotických vysávačov sa skladá z rôznych systémových druhov. Jedná sa najmä o klasickú filtráciu pomocou mikrovlákien, alebo o sieťovú filtráciu. Populárny filtračný systém HEPA filter, sa môže pochváliť vysokou účinnosťou. Novinkou je filtrácia aktívnym uhlím, ktorá má účinnosť ešte vyššia.

Údržba
Napriek tomu, že sa jedná o automatický prístroj, je nutné vykonávať pravidelné čistenie zberného koša. Tiež je dobré vykonávať kontrolu čistiacich kief. Vďaka kontrole vám bude robotický vysávač slúžiť naozaj dlho.

Výdrž
Závisí predovšetkým na kapacite batérie. Štandardne sa pohybuje od 50 minút až do 4 hodín – 800 – 3000 mAh.

Najobľúbenejšie robotické vysávače - najlepší

Najobľúbenejšie robotické vysávače

Cena
Cena začína od 75
Euro bude ponúkať základné funkcie a končí zhruba na 750 Euro, kde bude funkcií toľko, že ich ani všetky nevyužívate. Je potrebné si funkcie naštudovať a uvážiť, ktoré sú pre vás prínosné, ktoré budete používať a tým pádom sa za nich oplatí platiť. Platiť za tie, ktoré nepoužijete nemá zmysel.

Pre ľahší výber použite testy robotických vysávačov:

Testy robotických vysávačov – víťaz testu najlepších robotických vysávačov

Hľadáte, ktorý robotický vysávač je víťazom testu. Prečítajte si hodnotenia najlepších robotických vysávačov podľa nemeckého Testberichte.de

Zobrazte si ďalšie informácie o robotických vysávačoch

Zdroj: Testberichte.de

Niektoré z produktov patrí medzi novinky a niektoré sú určené pre nemecký trh.

U nás sú aktuálne najobľúbenejšie (najlepšie) tieto robotické vysávače:

Zobrazte si kompletnú ponuku najpredávanejších robotických vysávačov

Skvelý TIP – robotický  MOP Vileda

Testy robotických vysávačov 2017, Testy robotických vysávačov 2016